Jako firma od wielu lat mamy wprowadzony w przedsiębiorstwie system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015 i system spawalniczy zgodny z normą PN-EN ISO 3834-2:2007 uzyskany w oparciu o Jednostkę Notyfikowaną UDT.

Nasza oferta z zakresu spawalnictwa jest skierowana zarówno do klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych. Ze względu na długoletnie doświadczenie w gazownictwie nasza oferta co do zasady przez wiele lat skierowana była właśnie do klientów tej branży jednakże od kilku lat z sukcesem i dużym zainteresowaniem wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów spoza branży.

W branży gazowniczej nabraliśmy doświadczenia w spawaniu blach, rur i profili metodami MIG/MAG i TIG. Z łatwością dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów i na specjalne ich życzenia bez problemu wykonujemy usługi spawania takich elementów jak np.: balustrady, schody, stoły, inne meble czy też detale ozdobne, a także bramy czy  balkony.

Jedno co na pewno łączy nasze produkty to dbałość o estetykę łączonych detali a co za tym idzie jakość oraz precyzja ich wykonania.

Zatrudniamy wykwalifikowanych spawaczy z wieloletnim doświadczeniem posiadających uprawnienia ponadpodstawowe w zakresie spawania rur metodami 135 i 141. Posiadają oni również uprawnienia do kontroli wizualnej spoin wydane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. Warto tutaj nadmienić, iż współpracujemy z akredytowanym laboratorium badań nieniszczących spoin.

Wykonujemy prace na podstawie dokumentacji przygotowanej przez klienta, jednak na życzenie klienta jesteśmy otwarci na opracowanie technologii spawania wraz z dziennikami spawania.

Spawamy przede wszystkim metodami:
– MIG/MAG,
– TIG.

Pracujemy głównie na materiałach takich jak:
– stal czarna,
– stal nierdzewna,
– aluminium.